conti_at5123012gen3
CONTI AT5123012GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 1230 x 12 mm rood
 71,51 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 1230
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 1230 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817102698
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT5123012GEN3
Steek
5 mm
Breedte
12 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
1230 mm