conti_at592032
CONTI AT5 920 32 Conti Synchroflex tandriem - AT592032
 113,36 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 23/05/2026
  • Lengte: 920
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 920 mm
  • Aantal tanden: 184
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817117340
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT592032
Lengte
920
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
920 mm