conti_at592016
CONTI AT5 920 16 Conti Synchroflex tandriem - AT592016
 56,65 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 920
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 920 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817116534
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT592016
Steek
5 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
920 mm