conti_at582532
CONTI AT5 825 32 Conti Synchroflex tandriem - AT582532
 101,99 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 825
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 825 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817108225
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT582532
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
825 mm