conti_at572012
CONTI AT5 720 12 Conti Synchroflex tandriem - AT572012
 37,15 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 15/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 15/05/2026
  • Lengte: 720
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 720 mm
  • Aantal tanden: 144
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817105859
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT572012
Lengte
720
Steek
5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
720 mm