conti_at572010
CONTI AT5 720 10 Conti Synchroflex tandriem - AT572010
 33,31 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 30.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 720
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 720 mm
  • Aantal tanden: 144
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817104586
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT572010
Lengte
720
Steek
5 mm
Breedte
10 mm
Nominale lengte
720 mm