conti_at569020
CONTI AT5 690 20 Conti Synchroflex tandriem - AT569020
 56,08 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 690
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 690 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817115568
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT569020
Steek
5 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
690 mm