conti_at566032
CONTI AT5 660 32 Conti Synchroflex tandriem - AT566032
 36,82 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 9.
  • Lengte: 660
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 660 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817110303
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT566032
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
660 mm