conti_at566012
CONTI AT5 660 12 Conti Synchroflex tandriem - AT566012
 13,81 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Lengte: 660
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 660 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817105835
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT566012
Steek
5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
660 mm