conti_at561012
CONTI AT5 610 12 Conti Synchroflex tandriem - AT561012
 34,64 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 610
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 610 mm
  • Aantal tanden: 122
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817105804
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT561012
Lengte
610
Steek
5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
610 mm