conti_at554532
CONTI AT5 545 32 Conti Synchroflex tandriem - AT554532
 76,25 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 9.
  • Lengte: 545
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 545 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817108133
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT554532
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
545 mm