conti_at552532
CONTI AT5 525 32 Conti Synchroflex tandriem - AT552532
 73,75 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 9.
  • Lengte: 525
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 525 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817108126
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT552532
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
525 mm