conti_at526012
CONTI AT5 260 12 Conti Synchroflex tandriem - AT526012
 22,86 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 23/05/2026
  • Lengte: 260
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 260 mm
  • Aantal tanden: 52
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817105675
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT526012
Lengte
260
Steek
5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
260 mm