conti_at5112550
CONTI AT5 1125 50 Conti Synchroflex tandriem - AT5112550
 189,85 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 1125
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1125 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817108591
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT5112550
Steek
5 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
1125 mm