conti_at5112516
CONTI AT5 1125 16 Conti Synchroflex tandriem - AT5112516
 66,28 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 1125
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1125 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817106238
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT5112516
Steek
5 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
1125 mm