conti_at339912gen3
CONTI AT339912GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 399 x 12 mm rood
 42,34 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 399
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 399 mm
  • Aantal tanden: 133
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817321433
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT339912GEN3
Lengte
399
Steek
3 mm
Breedte
12 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
399 mm