conti_at330050gen3
CONTI AT330050GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 300 x 50 mm rood
 124,67 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 300
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 300 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817304733
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT330050GEN3
Steek
3 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
300 mm