conti_at330020gen3
CONTI AT330020GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 300 x 20 mm rood
 54,44 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 300
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 300 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817101394
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT330020GEN3
Steek
3 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
300 mm