conti_at330010gen3
CONTI AT330010GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 300 x 10 mm rood
 32,86 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 300
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 300 mm
  • Aantal tanden: 100
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817101097
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT330010GEN3
Lengte
300
Steek
3 mm
Breedte
10 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
300 mm