conti_at32706gen3
CONTI AT32706GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 270 x 6 mm rood
 22,28 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 26.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 23/05/2026
  • Lengte: 270
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 270 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817102018
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT32706GEN3
Steek
3 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
270 mm