conti_at32018gen3
CONTI AT32018GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 201 x 8 mm rood
 25,51 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 201
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 8 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 201 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817304207
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT32018GEN3
Steek
3 mm
Breedte
8 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
201 mm