conti_at320112gen3
CONTI AT320112GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 201 x 12 mm rood
 33,35 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 201
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 201 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817321228
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT320112GEN3
Steek
3 mm
Breedte
12 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
201 mm