conti_at354932
CONTI AT3 549 32 Conti Synchroflex tandriem - AT354932
 93,34 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 9.
  • Lengte: 549
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 549 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817268950
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT354932
Steek
3 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
549 mm