conti_at350132
CONTI AT3 501 32 Conti Synchroflex tandriem - AT350132
 91,65 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 501
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 501 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817113199
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT350132
Steek
3 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
501 mm