conti_at350120
CONTI AT3 501 20 Conti Synchroflex tandriem - AT350120
 57,32 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 501
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 501 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817114448
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT350120
Steek
3 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
501 mm