conti_at350112
CONTI AT3 501 12 Conti Synchroflex tandriem - AT350112
 38,67 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 501
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 501 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817268943
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT350112
Steek
3 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
501 mm