conti_at20190075
CONTI AT20 1900 75 Conti Synchroflex tandriem - AT20190075
 882,85 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 1900
  • Steek: 20 mm
  • Breedte: 75 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1900 mm
  • Aantal tanden: 95
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817215473
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT20190075
Steek
20 mm
Breedte
75 mm
Nominale lengte
1900 mm