conti_at20170032
CONTI AT20 1700 32 Conti Synchroflex tandriem - AT20170032
 341,23 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 1700
  • Steek: 20 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1700 mm
  • Aantal tanden: 85
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817215268
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT20170032
Lengte
1700
Steek
20 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
1700 mm