conti_at1096060gen3
CONTI AT1096060GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 960 x 60 mm rood
 350,61 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 960
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 60 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 960 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817320641
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1096060GEN3
Steek
10 mm
Breedte
60 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
960 mm