conti_at1096020gen3
CONTI AT1096020GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 960 x 20 mm rood
 116,90 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 960
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 960 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817320634
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1096020GEN3
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
960 mm