conti_at1089016gen3
CONTI AT1089016GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 890 x 16 mm rood
 82,76 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 18.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 890
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 890 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817120289
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1089016GEN3
Steek
10 mm
Breedte
16 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
890 mm