conti_at1084075gen3
CONTI AT1084075GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 840 x 75 mm rood
 360,07 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 840
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 75 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 840 mm
  • Aantal tanden: 84
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817119801
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1084075GEN3
Lengte
840
Steek
10 mm
Breedte
75 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
840 mm