conti_at1078025gen3
CONTI AT1078025GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 780 x 25 mm rood
 112,11 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 780
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 780 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817118774
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1078025GEN3
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
780 mm