conti_at1070075gen3
CONTI AT1070075GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 700 x 75 mm rood
 310,78 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 700
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 75 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 700 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817119979
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1070075GEN3
Steek
10 mm
Breedte
75 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
700 mm