conti_at10700100gen3
CONTI AT10700100GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 700 x 100 mm rood
 362,52 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 700
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 100 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 700 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817307321
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10700100GEN3
Steek
10 mm
Breedte
100 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
700 mm