conti_at1061060gen3
CONTI AT1061060GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 610 x 60 mm rood
 224,85 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 610
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 60 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 610 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817320542
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1061060GEN3
Steek
10 mm
Breedte
60 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
610 mm