conti_at10610100gen3
CONTI AT10610100GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 610 x 100 mm rood
 327,93 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 610
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 100 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 610 mm
  • Aantal tanden: 61
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817320535
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10610100GEN3
Lengte
610
Steek
10 mm
Breedte
100 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
610 mm