conti_at1060075gen3
CONTI AT1060075GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 600 x 75 mm rood
 278,17 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 600
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 75 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 600 mm
  • Aantal tanden: 60
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817121477
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1060075GEN3
Lengte
600
Steek
10 mm
Breedte
75 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
600 mm