conti_at1056016gen3
CONTI AT1056016GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 560 x 16 mm rood
 54,90 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 18.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 560
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 560 mm
  • Aantal tanden: 56
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817120227
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1056016GEN3
Lengte
560
Steek
10 mm
Breedte
16 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
560 mm