conti_at1056050
CONTI AT10 560 50 Conti Synchroflex tandriem - AT1056050
 125,82 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 18/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 18/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Polyurethaantandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Constante lengte
  • Geluidsarm
  • Slijtvast en zeer flexibel
  • Bestendig tegen eenvoudige oliën, vetten en benzine
  • Beperkt bestendig tegen zuren en logen
  • Siliconevrije grondstoffen en productie
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 560
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 560 mm
  • Aantal tanden: 56
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817124843
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1056050
Lengte
560
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX
Nominale lengte
560 mm