conti_at10160020
CONTI AT10 1600 20 Conti Synchroflex tandriem - AT10160020
 146,35 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 23/05/2026
  • Lengte: 1600
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1600 mm
  • Aantal tanden: 160
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817122399
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10160020
Lengte
1600
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
1600 mm