conti_at10150032
CONTI AT10 1500 32 Conti Synchroflex tandriem - AT10150032
 219,30 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 18/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 18/05/2026
  • Lengte: 1500
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1500 mm
  • Aantal tanden: 150
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817124454
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10150032
Lengte
1500
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
1500 mm