conti_at10150016
CONTI AT10 1500 16 Conti Synchroflex tandriem - AT10150016
 109,64 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 1500
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1500 mm
  • Aantal tanden: 150
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817122030
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10150016
Lengte
1500
Steek
10 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
1500 mm