conti_at10140016
CONTI AT10 1400 16 Conti Synchroflex tandriem - AT10140016
 102,26 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 1400
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1400 mm
  • Aantal tanden: 140
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817122023
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10140016
Lengte
1400
Steek
10 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
1400 mm