conti_at101400100
CONTI AT10 1400 100 Conti Synchroflex tandriem - AT101400100
 559,17 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
  • Lengte: 1400
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 100 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1400 mm
  • Aantal tanden: 140
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817121682
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT101400100
Lengte
1400
Steek
10 mm
Breedte
100 mm
Nominale lengte
1400 mm