conti_at10135060
CONTI AT10 1350 60 Conti Synchroflex tandriem - AT10135060
 369,34 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Lengte: 1350
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 60 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1350 mm
  • Aantal tanden: 135
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817269773
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10135060
Lengte
1350
Steek
10 mm
Breedte
60 mm
Nominale lengte
1350 mm