conti_at10130025
CONTI AT10 1300 25 Conti Synchroflex tandriem - AT10130025
 148,16 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 1300
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1300 mm
  • Aantal tanden: 130
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817124690
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10130025
Lengte
1300
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
1300 mm