conti_at10130016
CONTI AT10 1300 16 Conti Synchroflex tandriem - AT10130016
 94,83 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 1300
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1300 mm
  • Aantal tanden: 130
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817121989
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10130016
Lengte
1300
Steek
10 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
1300 mm