conti_at101080100
CONTI AT10 1080 100 Conti Synchroflex tandriem - AT101080100
 456,79 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 1080
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 100 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1080 mm
  • Aantal tanden: 108
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817121590
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT101080100
Lengte
1080
Steek
10 mm
Breedte
100 mm
Nominale lengte
1080 mm