conti_at10105020
CONTI AT10 1050 20 Conti Synchroflex tandriem - AT10105020
 102,81 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 1050
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1050 mm
  • Aantal tanden: 105
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817122245
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10105020
Lengte
1050
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
1050 mm